БАНКІВСЬКЕ І

ФІНАНСОВЕ ПРАВО

Банківська сфера України є однією з найбільш клієнто-орієнтованих в Європі, надаючи широкий спектр фінансових послуг і в той же час, - однією з найбільш суворо регламентованих. Функціонування банківських продуктів, структурування операцій та проведення транзакцій потребують якісної юридичної підтримки.

 

Послуги в сфері банківського і фінансового права включають в себе:

  • юридичий супровід проектів по торговельному і проектному фінансуванню та кредитуваннію

  • юридичний супровід проектів по структруваню заборгованості, переводу дебіторськой та кредиторської заборгованості,

  • юридичний супровід діяльності банку при підготовці внутрішніх банківських документів на вимогу НБУ та інших органів (щодо істотної участі, банківського комплаєнсу та інше),

  • консультування з питань нормативно-правового регулювання банківської і фінансової діяльності, 

  • відкриття рахунків в іноземних банках.

#відкриття рахунку для нерезидента, істотна участь/істотне володіння часткою в банку НБУ

#рахунок в Болгарії

#рахунок в Чорногорії

#рахунок в Латвії

#рахунок на Кіпрі

#рахунок в Італії

#рахунок в Греції

#рахунок в Португалії

КОРПОРАТИВНЕ 

ПРАВО

 

Наша компанія має практичний досвід відкриття іноземних компаній в країнах ЄС у відповідності до вибраного клієнтом виду діяльності, а також надасть консультації щодо вибору юрисдикції виходячи з корпоративних та податкових вимог кожної конкретної країни.

 

Враховуючи всесвітні тенденції щодо прозорості операцій та деофшоризації, введення заходів щодо запобігання розмиванню податкової бази, - якісна підтримка бізнесів в інших країнах виходить на перший план. Наші юристи володіють практичним досвідом реєстрації та підтримки діяльності юридичних осіб закордоном (в тому числі банків в іноземній юрисдикції і фондів) без залучення юридичних компаній-посередників в країні реєстрації нових юридичних осіб, з урахуванням вимог місцевого та українського законодавства.

 

Також, ми маємо практичний досвід в проведенні міжнародних транснаціональних M&А проектів, в підтримці дотримання всіх регуляторних та корпоративних вимог законодавства, що підлягає застосуванню до новоствореної юридичної особи.
 

# реєстрація компанії у Великобританії, Шотландії
# реєстрація компанії в Німеччині
# реєстрація компанії в Бельгії
# реєстрація компанії в Франції
# реєстрація компанії в Італії
# реєстрація компанії в Естонії # е-підприємство в Естонії
# реєстрація компанії в Швейцарії
# реєстрація компанії в Чехії
# реєстрація компанії в Нідерландах
# реєстрація компанії на Кіпрі
# реєстрація компанії в ОАЕ

# заснування банку в Чорногорії

АРБІТРАЖ 

 

Наша компанія спеціалізується на представництві інтересів вітчизняних і міжнародних клієнтів в арбітражних комерційних спорах GAFTA (Асоціація торгівлі зерном і кормами) і FOSFA (Федерація асоціацій з торгівлі оліями, маслонасінневими та жирами)(Лондон, Великобританія), а також на етапі визнання та приведення у виконання іноземних арбітражних рішень на території України, Росії, Молдови.

 

Станом на сьогодні юристи нашої компанії успішно захистили інтереси великих українських аграрних компаній в більш ніж 18 арбітражних транснаціональних спорах.

 

Також, наша компанія надає послуги досудового врегулювання спору та медіації.

ПОДАТКОВЕ

ПЛАНУВАННЯ

 

Правильне податкове планування та структурування може значно і, при цьому, у відповідності із законодавством, заощадити дохід бізнесу, зменшити витрати та вибудувати ефективну бізнес-структуру. Наша компанія надасть консультації щодо найбільш правильного вибору податкового структурування Вашого бізнесу як в Україні, так і за її межами. 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА 

ВЛАСНІСТЬ

 

Існування і розвиток будь-якого бізнесу неможливий без створення об'єктів інтелектуальної власності. З розвитком сучасних ІТ-технологій і продуктів, необхідність реєстрації та охорони прав на об"єкти інтелектуальної власності породжує все більший попит.

 

Послуги у сфері інтелектуальної власності:

• національна та міжнародна реєстрація об'єктів права інтелектуальної власності (торговельних марок, фірмових найменувань, промислових зразків та інше),

• юридичний супровід у наданні ліцензій, субліцензій на права користування об'єктами інтелектуальної власності, договорів про створення та використання об'єкта інтелектуальної власності, договорів про передачу виключних прав на об"єкти інтелектуальної власності, договорів щодо розпорядження майновими правами в цілому, 

• консультування з питань найбільш привабливих податкових юрисдикцій для здійснення R&D, оптимізації оподаткування доходів роялті та інше.