ESPERIO SERVICES LLC  - Про нас 

ESPERIO Services LLC є юридичною компанією з головним офісом в м. Київ, Україна. Наша головна мета - надання послуг вітчизняним інвесторам в їх зовнішньоекономічній діяльності і послуг іноземному інвестору при входженні на український ринок. ESPERIO Services LLC зібрала разом юристів з досвідом роботи в якості внутрішньокорпоративних юристів у великих комерційних корпораціях і особистих юридичних радників українських HNWIs. Юристи ESPERIO Services LLC знають реальні потреби як бізнесу, так і кожної окремої особи і надають професійні консультації, що відповідають таким потребам. Наші сфери практики включають в себе міжнародне комерційне, корпоративне, інвестиційне та податкове право. 

 

ESPERIO Services LLC працює з поглядом у майбутнє: ми завжди повідомляємо клієнту про всі позитивні та потенційні несприятливі аспекти кожного проекту, транзакції або угоди, залишаючи можливість прийняти рішення самостійно, з оцінкою всіх вигод і ризиків, які можуть мати наслідки у майбутньому. 

 

Юристи ESPERIO Services LLC завжди оцінюють кожну справу з урахуванням всіх обставин, які можуть мати наслідки в інших сферах діяльності клієнта, піклуючись про його всезагальний добробут. 

 

Нашою метою є стати провідною юридичною платформою, яка надає повну підтримку вхідним та вихідними інвестиціям в Україні.

Industry 01
Корпоративне право
Industry 02
Податкове 
планування
Industry 03
Інтелектуальна 
власність
Industry 05
Арбітраж
Industry 04
Банківське/
фінансове право

02

Партнери

05

Працівників

453

Запитів клієнтів опрацьовано та вирішено з 2019 року

100%

Успіх